WYPOŻYCZALNIA NART BIEGOWYCH

WYPOŻYCZALNIA

Wypożyczalnia mobilna oferuje narty biegowe dla dorosłych i dla dzieci marki Rossigniol. Sprzęt jest całkowicie nowy. Narty dostarczamy turystom i grupom zorganizowanym do hoteli i pensjonatów na terenie miast Duszniki-Zdrój, Łężyc, Lasówki i Zieleńca w wysokości 30 zł . Narty udostępniamy również naszym kursantom do celów nauki biegania, których opłata dostawy sprzętu nie dotyczy. Dla wygody i komfortu użytkowników, narty są na bieżąco konserwowane i przygotowywane, przez co zachowują swoje najlepsze parametry jezdne na różnych rodzajach śniegu.

Jak dokonać rezerwacji?

 • Wypełnij formularz rezerwacyjny lub
 • Zadzwoń / napisz (sms/messenger) dzień wcześniej po godz 17:00
  (tel. 537 545 577) lub
 • Napisz e-mail: kontakt@runskixc.pl

  Dokonanie rezerwacji uznaje się za skuteczne dopiero po otrzymaniu ze strony Wypożyczalni potwierdzenia dokonania rezerwacji w terminie do 24h od momentu dokonania rezerwacji. Więcej szczegółów w regulaminie wypożyczalni.

  Niezbędne dane do złożenia wstępnej rezerwacji to: wzrost, waga i rozmiar obuwia.

  Serdecznie zapraszamy!

  CENNIK

  KOMPLET (narty, buty, kije) - 40 zł./doba
  NARTY BIEGOWE - 25 zł./doba
  BUTY BIEGOWE - 20 zł./doba
  KIJE BIEGOWE - 10 zł./doba
  DOSTARCZENIE I ODBIÓR SPRZĘTU - 30 zł./jednorazowo
 • rigw090_x_2_rgb72dpi

  BUTY ROSSIGNOL X-2

  Buty X2 przeznaczone dla osób rozpoczynających przygodę z narciarstwem biegowym charakteryzują się dużą wszechstronnością, oferując przy tym znakomitą stabilizację i komfort termiczny. Wysoka cholewka oraz zapinana na zamek błyskawiczny osłona sznurowadeł (sznurowadła na zacisk) zapobiegają przedostawaniu się do wnętrza śniegu, podczas gdy but wewnętrzny wykonany ze specjalnej pianki znakomicie chroni stopę przed wychłodzeniem. Specjalna podeszwa oraz system bocznego trzymania pięty pozwalają pewnie poruszać się w każdych warunkach terenowych.

  rihw600_x_1_jr_1_rgb72dpi

  BUTY ROSSIGNOL X1 JUNIOR

  Przeznaczone do stosowania ze śladówkami buty X1 Junior oferują najmłodszym narciarzom stabilizację i komfort termiczny, których potrzebują, by dobrze bawić się na nartach. Tradycyjne sznurowanie ułatwia zakładanie i zdejmowanie butów podczas gdy specjalnie zaprojektowana podeszwa znakomicie współpracuje z wiązaniami, zapewniając dodatkową stabilizację

   
  rhiwc13_xtourventurejr_waxless_2
   

  NARTY JUNIOR CLASSIC

  To tradycyjne juniorskie narty biegowe z łuską przeznaczone na przygotowane trasy turystyczne. Drewniana konstrukcja rdzenia z kanalikami powietrznymi zapewnia wytrzymałość i lekkość, natomiast bezwoskowy ślizg AR Plus oferuje znakomitą przyczepność i poślizg bez konieczności wcześniejszego przygotowania nart. Dzięki zachowaniu tradycyjnej długości narty wyróżniają się lepszymi właściwościami poślizgowymi. Dołączone do modelu wiązania typu step-in zwiększają komfort użytkowania nart, znacząco skracając czas potrzebny na ich założenie..

   
  rhiwf03_delta_sport_classic
   

  NARTY DELTA CLASSIC

  Narty biegowe z łuską Delta Sport Classic AR, dodadzą do klasycznego stylu szczyptę sportowej dynamiki. Najwyższej klasy rdzeń z drewna o niskiej gęstości pozwala połączyć przyjazny fleks i responsywność, podczas gdy bezwoskowe ślizgi AR zapewniają znakomite wybicie i poślizg bez konieczności wcześniejszego przygotowania nart. Narty są kompatybilne z systemem wiązań Turnamic® zapewniającym niezrównane wyczucie śniegu i najbardziej naturalny flex.

   
  rdi9520_ft_600_cork_rgb72dpi_01_1
   

  KIJE FT-600 CORK

  Odkrywaj uroki zimy z lekkimi wyczynowymi kijami turowymi FT 600 Cork. Kije posiadają trzon wykonany w 100% z aluminium oraz uchwyt z syntetycznego korka z lekkim, wyczynowym paskiem na nadgarstek, który wygodnie i pewnie leży w dłoni.

   
  rdi9500_ft_501_rgb72dpi_01 dziecięcy
   

  KIJE FT-501 JUNIOR

  Poczuj siłę odepchnięcia i poślizgu za sprawą lekkich i wytrzymałych juniorskich turowych kijów narciarskich FT 501. Kije posiadają trzon wykonany w 100% z aluminium oraz modelowany gumowy uchwyt z pętelką, który wygodnie i pewnie leży w dłoni.

  FORMULARZ REZERWACJI SPRZĘTU NARCIARSKIEGO

  Dane osoby zamawiającej

  Termin wynajmu od (dd.mm.rrrr)

  Termin wynajmu do (dd.mm.rrrr)

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Telefon

  Adres email (wymagane)

  Adres Dostawy (wymagane)

  Uczestnik 1

  Wypożyczenie nart
  TakNie

  Waga uczestnika (kg)

  Wzrost (cm)

  Wypożyczenie kiji
  TakNie

  Wzrost (cm)

  Wypozyczenie butów
  TakNie

  Rozmiar (EU)

  Uczestnik 2

  TakNie

  Wypożyczenie nart
  TakNie

  Waga uczestnika (kg)

  Wzrost (cm)

  Wypożyczenie kiji
  TakNie

  Wzrost (cm)

  Wypozyczenie butów
  TakNie

  Rozmiar (EU)

  Uczestnik 3

  TakNie

  Wypożyczenie nart
  TakNie

  Waga uczestnika (kg)

  Wzrost (cm)

  Wypożyczenie kiji
  TakNie

  Wzrost (cm)

  Wypozyczenie butów
  TakNie

  Rozmiar (EU)

  Uczestnik 4

  TakNie

  Wypożyczenie nart
  TakNie

  Waga uczestnika (kg)

  Wzrost (cm)

  Wypożyczenie kiji
  TakNie

  Wzrost (cm)

  Wypozyczenie butów
  TakNie

  Rozmiar (EU)

  Uwagi dodatkowe

  Faktura

  Nazwa firmy

  Adres

  Kod pocztowy

  Miejscowość

  NIP

  ZAPRASZAM
  NA TRENING


  Instruktaż indywidualny i szkolenia dla grup zorganizowanych prowadzę stylem klasycznym i łyżwowym, dla początkujących, średnio zaawansowanych i zaawansowanych niezależnie od wieku.


  ZOBACZ SZCZEGÓŁY