INSTRUKTAŻ NARCIARSTWA BIEGOWEGO

INSTRUKTAŻ

Narty biegowe oraz nartorolki

Instruktaż indywidualny i szkolenia dla grup zorganizowanych prowadzimy stylem klasycznym i łyżwowym, dla początkujących, średnio zaawansowanych i zaawansowanych niezależnie od wieku. Instruktaż poprzedzony jest krótkim wywiadem, który pozwoli nam określić umiejętności kursantów i dobrać odpowiednią trasę do nauki techniki, doskonalenia techniki czy poprawy kondycji. Podczas instruktażu staramy się przekazać jak najwięcej informacji związanych z techniką biegu, którą często uwieczniamy w formie filmów i przesyłamy kursantom celem analizy. Instruktaż prowadzimy według naszego autorskiego programu nauczania na bazie długoletniego doświadczenia i ciągłego pogłębiania wiedzy. Kursanci maja możliwość indywidualnego doboru sprzętu w naszej mobilnej wypożyczalni.

CENNIK

Instruktaż narty biegowe / nartorolki - 1 godz

  • 1 os - 90 zł
  • 2 os - 120 zł
  • 3 os - 150 zł
  • 4 os - 180 zł
  • + do cen doliczam koszty dowozu osób/grup do tras oddalonych od Zieleńca (Spalona, Orlickie Zahori, Lasówka, Velka Destna, Kralicki Śnieżnik, Bielice-Paprsek) - 1,50 zł (brutto) . Możliwy transport do ośmiu osób busem Ford Transit Custom.

Każde szkolenie trwa min 2 godz. Ceny zajęć grupowych kalkulowane są indywidualnie. Terminy uzgadniane i zapisywane na bieżąco. Możliwość płatności kartą na miejscu. Jeżeli mają Państwo pytania lub poszukują indywidualnych rozwiązań zapraszam do kontaktu.

FORMULARZ REZERWACJI INSTRUKTAŻU

Data instruktażu (dd.mm.rrrr)

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Ilość godzin (wymagane)

Ilość osób (wymagane)

Uwagi dodatkowe

ZAPRASZAM
NA TRENING


Instruktaż indywidualny i szkolenia dla grup zorganizowanych prowadzę stylem klasycznym i łyżwowym, dla początkujących, średnio zaawansowanych i zaawansowanych niezależnie od wieku.


ZOBACZ SZCZEGÓŁY