INSTRUKTAŻ NARCIARSTWA BIEGOWEGO

INSTRUKTAŻ

Narty biegowe oraz nartorolki

Instruktaż indywidualny i szkolenia dla grup zorganizowanych prowadzę stylem klasycznym i łyżwowym, dla początkujących, średnio zaawansowanych i zaawansowanych niezależnie od wieku. Instruktaż poprzedzony jest krótkim wywiadem, który pozwoli mi określić umiejętności kursantów i dobrać odpowiednią trasę do nauki techniki, doskonalenia techniki czy poprawy kondycji. Podczas instruktażu staram się przekazać jak najwięcej informacji związanych z techniką biegu, którą często uwieczniam w formie filmów i przesyłam kursantom celem analizy. Instruktaż prowadzę według mojego autorskiego programu nauczania na bazie długoletniego doświadczenia i ciągłego pogłębiania wiedzy.

CENNIK

Instruktaż narty biegowe / nartorolki - 1 godz

  • 1 os - 90 zł
  • 2 os - 120 zł
  • 3 os - 150 zł
  • 4 os - 180 zł
  • + do cen doliczam koszty dowozu do tras oddalonych od Zieleńca - 30 zł.
    (Spalona, Orlickie Zahori, Lasówka, Velka Destna).

Każde szkolenie trwa min 2 godz. Ceny zajęć grupowych kalkulowane są indywidualnie. Terminy uzgadniane i zapisywane na bieżąco. Możliwość płatności kartą na miejscu. Jeżeli mają Państwo pytania lub poszukują indywidualnych rozwiązań zapraszam do kontaktu.

ZAPRASZAM
NA TRENING


Instruktaż indywidualny i szkolenia dla grup zorganizowanych prowadzę stylem klasycznym i łyżwowym, dla początkujących, średnio zaawansowanych i zaawansowanych niezależnie od wieku.


ZOBACZ SZCZEGÓŁY